reklama samochodowa

Reklama na samochód jest jedną z najpopularniejszych form współczesnej reklamy. To starannie zaprojektowana naklejka lub folia, która zawiera logo oraz nazwę firmy, a także podstawowe informacje na jej temat. Z takiej formy reklamy korzystają niemal wszystkie firmy gastronomiczne z opcją dowozu do klienta. To skuteczny sposób budowania wizerunku firmy oraz docierania do szerszego grona klientów z pomocą ruchomej reklamy.

Reklama na samochód
Portfolio

Nasze studio graficzne zajmuje się projektowaniem interesujących i unikalnych reklam wykorzystywanych na karoserii samochodu. W swoim portfolio mamy również grafiki przygotowane z myślą o samochodach sportowych. W ten sposób możesz wyróżnić swoje auto z tłumu. Oklejanie samochodów Opole jest całkowicie bezpieczne dla lakieru. Naklejki w każdej chwili można usunąć z karoserii, nie naruszając jej nienagannego stanu.

zobacz
nasze realizacje

W procesie projektowania reklam samochodowych kierujemy się wybraną identyfikacją wizualną. Stosujemy kolorystykę oraz wzornictwo spójne z logo oraz z zakresem działalności firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza reklama przykuwała wzrok potencjalnych klientów. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie oraz indywidualne oczekiwania z Państwa strony. Ruchoma reklama samochodowa Opole to bardzo popularna forma marketingu bezpośredniego. Z takiej reklamy chętnie korzystają wszystkie firmy dysponujące własną flotą pojazdów służbowych.

Portfolio

Projekt reklamy na samochód

Dzięki C-OLOR Studio Graficzne możesz przekształcić swoje pojazdy w kreatywny i niepowtarzalny sposób. Twoje pojazdy łączą się z klientami w sposób, jakiego nie mogą zapewnić żadne inne studia projektowe. Nasza grafika stworzona przez studio graficzne, zawiera mocne komunikaty, wysokiej jakości zdjęcia i manipulacje zdjęciami, które pozostawiają silne wrażenie na przechodniach.

Specjalizujemy się w projektowaniu pojazdów wielkopowierzchniowych do samochodów ciężarowych, autobusów oraz na plandekach naczep.

Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, posiadanie unikalnego oklejenia pojazdu jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Podczas brandingu floty samochodowej Twoje hasło reklamowe lub kampania reklamowa będą towarzyszyć każdemu Twojemu ruchowi – bez względu na to, dokąd zaprowadzą Cię Twoje spotkania biznesowe czy międzynarodowe podróże. Dzięki projektowi oklejenia pojazdów Twoje pojazdy zamienią się w ruchome reklamy, a my zadbamy o to, aby nasze autorskie rozwiązania przyciągnęły wzrok wszystkich.

ZATRZYMAJ SIĘ!

Szanujemy cenny czas naszych klientów przy wycenie projektów, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza wycen projektów.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Napisz do nas

Oklejanie samochodów

Nie maluj swojego samochodu. Przemyśl to na nowo. Zmień kolor swojego samochodu za pomocą oklejania. Możemy sprawić by Twój samochód zmienił się w coś spektakularnego dzięki szerokiej gamie kolorowych i teksturowanych folii winylowych do oklejania samochodów. Zmień kolor i wygląd swojego samochodu w dowolnym momencie dzięki oklejeniu karoserii.

  • Zmień kolor swojego samochodu szybko i oszczędnie, bez konieczności ponownego lakierowania
  • Oklejanie samochodu jest odwracalne, więc jeśli chcesz wrócić do tego, jak samochód był później, możesz
  • Folie samochodowe mogą nawet chronić oryginalny lakier przed uszkodzeniami słonecznymi i łagodnymi otarciami
  • Jeśli nie chcesz oklejać całego karoserii, możesz spersonalizować swój samochód, oklejając zamiast tego tylko lusterka boczne, przedni grill lub dach!
Portfolio
Portfolio

Reklama na busa

Reklama na busa, to świetna opcja dla samochodów które jeżdżą po miejscach publicznych. Dają możliwość wysłania wiadomości do wielu ludzi. Przyciągnięcie uwagi wymaga kreatywnego myślenia, odpowiedniego pojazdu i skutecznej kampanii reklamowej. Gdy pojawisz się w miejscu publicznym, musisz mieć pewność, że wiadomość, którą wysyłasz, jest tą, którą zamierzałeś.

Naklejki winylowe

Technolodzy oznakowania stworzyli samoprzylepne materiały winylowe, które można półtrwale nakładać na zewnętrzną część pojazdu, nie uszkadzając go. Otwiera to świat możliwości dostosowania Twojego busa do celów promocyjnych. Znaki winylowe mogą być nakładane w sposób punktowy na elementy karoserii lub rozłożone na całym pojeździe, które przyciągną uwagę z dala. Można je nakleić na szyby boczne i tylnych oknach. Ten rodzaj reklamy bezpośredniej sprawdza się dobrze w przypadku takich firm transportowych, cateringowych lub małych przedsiębiorców.

Iluzje optyczne

Niektóre materiały promocyjne bawią się okiem widza i przykuwają uwagę humorem i dziwactwem. Na przykład możesz nałożyć winylowy obraz samochodu sportowego na bok busa, aby wyglądało na to, że samochód sportowy jeździ na kołach furgonetki. Powoduje to dziwaczny efekt podwójnego widzenia, ponieważ widz widzi jednocześnie dwa pojazdy. Inną skuteczną metodą jest montowanie zdjęć ludzi w oknach busa, aby wyglądało, że siedzą w busie. Te przyciągające wzrok techniki można łączyć z reklamą promocyjną, aby stworzyć niezapomniany obraz w umysłach potencjalnych klientów.

Portfolio

Niezwykłe samochody dostawcze

Materiały promocyjne, które są montowane na samochodach dostawczych będą bardziej widoczne, jeśli sam samochód dostawczy jest nietypowy. Ulubioną metodą wielu promotorów pojazdów jest użycie pojazdu zabytkowego. Jest to kosztowna metoda promocji Twojego produktu, ale działa dobrze. Zabytkowy pojazd, który został profesjonalnie odrestaurowany, jest głośnym nośnikiem Twojej reklamy. Unikaj używania starych pojazdów, które są zardzewiałe i zniszczone, ponieważ ludzie będą kojarzyć stan pojazdu z atrakcyjnością Twojego produktu.

Nowatorskie rzeźby

Aby naprawdę zwrócić na siebie uwagę swoim busem, przejdź z dwóch do trzech wymiarów. Olbrzymia piłka golfowa z włókna szklanego zamontowana na dachu furgonetki zrobi więcej dla promocji pola golfowego niż jakikolwiek znak na boku furgonetki. Nowatorskie rzeźby są najbardziej odpowiednie dla firm lub produktów, które są bardzo widoczne. Na przykład firma serowarska może stworzyć gigantyczny kawałek sera, a firma piwna może użyć kubka lub butelki piwa. Upewnij się, że wszystko, co zamontujesz w swojej furgonetce, mieści się w granicach przepisów ruchu drogowego, w przeciwnym razie możesz przyciągnąć uwagę policji.

Portfolio

Reklama na samochód – FAQ

Ile kosztuje oklejenie samochodu?

Cena za pełne oklejenie samochodu zależy od kilku czynników: pojazdu i jego stanu, czasu jaki zajmie profesjonalne oklejenie samochodu oraz powierzchnia reklamy.

5/5 - (2 votes)