strony internetowe opole

Jeśli chcesz zbudować nowe strony internetowe lub zwiększyć skuteczność swojej obecnej witryny, potrzebujesz kluczowych kroków, aby rozpocząć lub wdrożyć zmiany na swojej, aby skutecznie konkurować na rynku online oraz wyszukiwarce.

Strony internetowe Opole
Portfolio

Strony internetowe Opole niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, prowadzisz sklep z narzędziami, czy prowadzisz inną małą firmę, świetna strona internetowa jest niezbędna dla sukcesu Twojej firmy. Jako WordPress Developer, który pracował nad budowaniem lub prowadzeniem ponad 100 witryn dla małych firm, wiem, jak tworzyć świetne i angażujące użytkownika strony www.

zobacz
nasze realizacje

Strony internetowe WordPress Opole

System zarządzania treścią (CMS) to program lub aplikacja używana do tworzenia treści cyfrowych i zarządzania nią. Dobry CMS pomoże Ci w utrzymaniu witryny, a do korzystania z niej nie potrzebujesz dużej wiedzy technicznej. Powinieneś wybrać CMS, który jest zaprojektowany dla Twoich unikalnych potrzeb; różne systemy są używane z różnych powodów, takich jak łatwość obsługi, rozszerzalność i budżet.

Portfolio

WordPress to najpopularniejszy CMS na świecie. Posiada ogromną, aktywną społeczność wsparcia i wiele przydatnych wtyczek rozszerzających funkcjonalność Twojej witryny. (A jeśli nie możesz znaleźć wtyczki, która robi to, co chcesz, łatwo jest znaleźć programistę WordPress, który może ją dla Ciebie stworzyć!) WordPress jest również darmowy i stosunkowo prosty w instalacji. Większość twórców stron internetowych zna go, więc nie jest trudno znaleźć osobę lub agencję, która może pracować w Twojej witrynie. Zwykle polecam małym firmom korzystanie z WordPressa do tworzenia swoich stron internetowych, ze względu na jego elastyczność i rozszerzalność.

Należy jednak zauważyć, że największą słabością WordPressa jest bezpieczeństwo — ponieważ jest tak popularny, hakerzy atakują go najczęściej. Twoja witryna WordPress musi być regularnie konserwowana i zabezpieczana, aby nie została zhakowana. Ponadto trudno jest zabezpieczyć każdą wtyczkę innej firmy, więc utrzymywanie bezpieczeństwa witryny WordPress musi być ciągłym zobowiązaniem poprzez różne najlepsze praktyki (sprawdzanie, czy wtyczki zostały zaktualizowane w ciągu ostatnich kilku miesięcy, upewniając się, że jest to wtyczka dostarczona w oficjalnym repozytorium WordPressa, natychmiast usuwająca nieużywane wtyczki itp.).

ZATRZYMAJ SIĘ!

Szanujemy cenny czas naszych klientów przy wycenie projektów, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza wycen projektów.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Napisz do nas
Portfolio

Projektowanie stron internetowych Opole

W ciągu ostatnich lat, stosowane formy marketingowe uległy istotnym zmianom. Dzisiaj, absolutną podstawą dla sprzedawców oraz firm usługowych jest starannie zaprojektowana strona internetowa. Stanowi ona przejrzystą wizytówkę, ulotkę oraz katalog w jednym. Za sprawą profesjonalnego pozycjonowania strony, z jej pomocą można skutecznie dotrzeć do szerokiego grona klientów. Nie ulega wątpliwości, że jest to obecnie najbardziej wydajne narzędzie marketingowe.

Nasza agencja reklamowa Opole zajmuje się projektowaniem stron WWW zgodnych ze standardami UX DESIGN oraz SEO, dzięki czemu, są one dostosowane pod kątem przyszłego pozycjonowania oraz optymalizacji. Projekt realizujemy w przyjaznym środowisku CMS WordPress, dzięki czemu, nasi klienci mogą potem bez najmniejszego trudu wprowadzać zmiany oraz samodzielnie prowadzić blog, stanowiący ciekawą formę budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Projektując stronę internetową, zwracamy szczególną uwagę na profesjonalną identyfikację wizualną. To system, który pozwala zbudować markę odróżniającą się na rynku. Istotną kwestią jest dobór kolorystyki spójnej z logotypem oraz zakresem działalności firmy. Projektując strony WWW Opole zwracamy szczególną uwagę na połączenie nowoczesnego wyglądu z przejrzystością oraz prostą nawigacją, która nie sprawi trudności klientom. Dzięki temu, strona spełnia swoją najważniejszą funkcję i ma szanse przekonać potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmy.

Portfolio

Nasza agencja dysponuje doświadczoną kadrą projektantów. Współpracujemy również z grafikami dostarczającymi nam gotowych rozwiązań potrzebnych do stworzenia unikalnej i spersonalizowanej strony. Jeśli pragną państwo w nowoczesny sposób reklamować swoje produkty lub usługi, strona internetowa to wszechstronne i niezwykle wydajne narzędzie, które pozwala dotrzeć do nieograniczonej liczby klientów. Z przyjemnością pomożemy zaprojektować stronę, która będzie w pełni zgodna z identyfikacją wizualną oraz zakresem funkcjonowania firmy.

Portfolio

Budowa stron internetowych Opole

Zaletą naszej agencji jest kompleksowa oferta wychodząca naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem strony internetowych opartych o technologię CMS WordPress oraz Bootstrap. To bardzo przyjazne środowiska pozwalające na stworzenie szybkiego i sprawnie działającego serwisu, w którym bez trudu można wprowadzać zmiany oraz dodawać nowe treści. Nasza agencja reklamowa Opole zajmuje się tworzeniem strony internetowych dla firm, organizacji, sklepów online, a także prywatnych klientów.

W procesie projektowania i budowania strony zwracamy szczególną uwagę na zachowanie pełnej zgodności z aktualnymi standardami. Strony są wstępnie przygotowane do pozycjonowania oraz optymalizacji. Jest to proces, który pozwoli zwiększyć widoczność domeny w sieci. Ma to kluczowe znaczenie w aspekcie docierania do szerokiego grona odbiorców. W dobie XXI wieku, profesjonalna strona internetowa stanowi niezastąpioną wizytówkę dla firmy. Jest niezawodnym sposobem na dotarcie do z góry określonej grupy docelowej.

Nasza pracownia odznacza się kompleksowym i szerokim zakresem usług. Z przyjemnością zajmiemy się graficznym przygotowaniem strony, a także dostosowaniem jej pod kątem funkcjonalności oraz łatwej obsługi. Tworzenie stron WWW Opole to odpowiedzialne zadanie. Nasza agencja dysponuje bogatym doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu, doskonale wywiążemy się z powierzonych nam zadań. Zajmujemy się także naprawą i obsługą stron.

Portfolio

Jeśli szukają Państwo zaufanej agencji reklamowej, która podejmie się zadania zaprojektowania i stworzenia strony od podstaw, jesteśmy właściwym wyborem. Podczas współpracy z klientem stawiamy na serdeczną atmosferę, pozytywne nastawienie oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta. Nasza agencja odznacza się także krótkim czasem realizacji oraz przystępnymi cenami. Jeśli mają Państwo jakieś pytania związane z tym aspektem naszej działalności, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Portfolio

Stwórz dobrą nazwę domeny

Nazwa Twojej domeny, znana również jako adres www Twojej witryny, jest często kluczowym punktem wejścia na Twoją stronę internetową. Ważne jest, aby robiła dobre wrażenie pod kątem użyteczności, a także optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych punktów, jak określić optymalną nazwę domeny:

 • Uprość pisownię. Postaraj się nie używać slangu, wymyślonych lub skrajnie dziwnych i niezrozumiałych słów.
 • Postaraj się, aby była krótka i zwięzła. Im jest krótsza, tym łatwiej jest ją zapamiętać i poprawnie wpisać.
 • Użyj odpowiedniego rozszerzenia domeny. Zawsze staraj się, aby była to nazwa domeny .pl, chyba że wymaga ona użycia nieco innego rozszerzenia, takiego jak .gov, .edu lub .org.
 • Upewnij się, że jest unikatowa. Przy tak wielu witrynach w internecie ważne jest, aby nazwa Twojej witryny była chwytliwa. Użytkownicy muszą pamiętać, jak wrócić do niej w przyszłości.
 • Sprawdź nazwę domeny. Wyszukaj ją, aby sprawdzić, czy podobny adres strony internetowej już istnieje w Internecie.
 • Sprawdź cenę. Oceń czy możesz kupić żądany adres witryny w rozsądnej cenie, ponieważ większość dobrych nazw domen jest zajęta i będzie musiała zostać kupiona od obecnego właściciela.
 • Utwórz przyjazny dla SEO adres URL. W razie potrzeby spróbuj wymyślić adres witryny przyjazny dla SEO, który zawiera słowa kluczowe.
Portfolio

Kup bezpieczny hosting stron internetowych z dobrym wsparciem technicznym

Host witryny (lub czasami określany jako dostawca hostingu witryny) to firma oferująca technologię i usługi niezbędne do przeglądania witryny w Internecie. Łączysz nazwę swojej domeny z dostawcą usług hostingowych, aby użytkownicy odwiedzający adres Twojej witryny wyświetlali Twoją witrynę, którą przechowujesz na swoim koncie hostingowym.

Usługi hostingowe mogą kosztować od 2 do 100 USD miesięcznie, w zależności od rodzaju technologii i wsparcia, które wybierzesz. Zwykle możesz uzyskać zniżkę, jeśli kupisz plan roczny, a nie miesięczny.

Niektóre popularne firmy hostingowe obejmują:

Wyraźnie wyświetlaj jasny opis swojej firmy

Ważne jest, aby od razu poinformować użytkowników, kim jesteś i co robisz, aby nie czuli się zagubieni i zdezorientowani, gdy odwiedzają Twoją witrynę. Upewnij się, że baner lub slider na stronie głównej i kolejne obrazki czy zdjęcia ukazują zakres Twoich usług, a także, że w górnej części strony znajduje się wprowadzająca notka tekstowa, która opisuje, kim jesteś i co robisz.

Ponadto upewnij się, że zarówno w menu głównym, jak i w stopce nawigacyjnej znajdują się linki do strony „O nas”, aby ludzie mogli je kliknąć i przeczytać więcej o Twojej firmie lub osobie.

Zaplanuj interesujący i angażujący interfejs

Upewnij się, że interfejs Twojej strony www pozostawia pozytywne wrażenie, które napędza wyniki. Możesz to zrobić, wdrażając następujące sugestie:

  • Używaj pięknej grafiki i łatwych do odczytania czcionek.

  • Upewnij się, że grafika jest skompresowana i zoptymalizowana pod kątem szybkiego ładowania. Jeśli Twoja witryna działa wolno, wyszukiwarki, takie jak Google, obniżą Twój ranking.

  • Zbadaj konkurencję, aby zobaczyć, jak zaprojektowali i zoptymalizowali swoje strony internetowe; zaimplementuj podobne komponenty, które będą działać w witrynie Twojej małej firmy.

  • Zbadaj swoją grupę docelową, aby zobaczyć, czego chcą od Twojej witryny i ułatwić im jej osiągnięcie.

  • Utrzymuj konsekwentnie markę przez cały projekt witryny.

  • Zaprojektuj intuicyjny system nawigacji, który pozwoli użytkownikom szybko dotrzeć do potrzebnych stron.

  • Publikuj łatwo dostępne informacje kontaktowe.

  • Uwzględnij oczywiste wezwania do działania (zwłaszcza przyciski „kup teraz”).

  • Twórz strony, które są standardowe dla witryn małych firm, takie jak:
   • Start
   • O nas
   • Produkty/Usługi
   • Galeria

    • Zespół

    • Kontakt

    • Mapa strony (do celów SEO)

    • Polityka prywatności

Zoptymalizuj witrynę małej firmy pod kątem wyszukiwarek

SEO to zestaw praktyk, które stosujesz w swojej witrynie, aby zapewnić, że wyszukiwarki będą odpowiednio indeksować i pozycjonować witrynę, a następnie wyświetlać ją użytkownikom wyszukiwarek. Gdy Twoja witryna zostanie „zindeksowana” przez wyszukiwarki, konkuruje z witrynami o podobnej treści. Im lepszy projekt i treść witryny, tym wyżej będzie ona wyświetlana na stronach wyników wyszukiwania.

SEO obejmuje głównie następujące praktyki:

  • Badanie i wdrażanie słów kluczowych

  • Optymalny kod strony internetowej

  • Szybka prędkość ładowania

  • Bycie bezpiecznym i posiadanie zainstalowanego certyfikatu SSL; SSL to standardowa technologia bezpieczeństwa, która zapewnia prywatność danych przesyłanych między serwerami internetowymi i przeglądarkami

  • Posiadanie witryny dostosowanej do komórek

  • Istnienie wysokiej jakości linków zwrotnych (linki na zewnętrznych stronach internetowych z powiązaną treścią), które prowadzą do Twojej witryny

  • Posiadanie wielu pozytywnych recenzji online (Google, Yelp, Facebook itp.)

  • Korzystanie z wewnętrznych linków w witrynie, aby ludzie klikali i czytali

  • Korzystanie z mediów społecznościowych do łączenia się z Twoją witryną (LinkedIn, Twitter, Facebook, Pinterest itp.)

Pozycjonowanie to niezwykle ważny, ciągły proces, który może oznaczać różnicę między wyświetlaniem się na pierwszej stronie stron wyników wyszukiwania (co skutkuje dużymi ilościami bezpłatnego ruchu do Twojej witryny) lub na stronie 300 (skutkującej brakiem ruchu).

Regularnie twórz i publikuj wysokiej jakości treści

Zarówno ilość treści, jak i aktualność są ważne dla wyszukiwarek, dlatego ważne jest, aby stworzyć plan publikowania wysokiej jakości artykułów i/lub postów na blogu w Twojej witrynie oraz w witrynach zewnętrznych zawierających linki do Twojej witryny. Jeśli chcesz mieć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i zachęcać ludzi do ponownego odwiedzania Twojej witryny, będziesz musiał aktualizować swoją witrynę o nowe i trafne treści tak często, jak to możliwe.

Oprócz statycznej zawartości strony i artykułów, świetną formą treści do publikowania w witrynie są referencje. Pytanie o referencje od klientów, a następnie publikowanie ich w witrynie to świetny sposób na publikowanie w witrynie świeżych, wysokiej jakości treści, które uatrakcyjnią Twoją małą firmę.

Upewnij się, że Twoje treści mają odpowiedni, markowy ton, który spodoba się ludziom.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych to nie lada wyzwanie dla początkującego grafika komputerowego. W naszym przypadku to bułka z masłem. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz podążanie za galopującą technologią sprawiły, że jesteśmy w stanie odzwierciedlić potrzeby naszych klientów przy zachowaniu aktualnych standardów projektowania witryn internetowych.

Intuicyjne strony internetowe to priorytet naszych działań. Chcemy, aby każdy użytkownik odwiedzający stronę www wiedział w jakim celu się tam znalazł i czego szuka. To jeden z głównych celów w trakcie planowania strony internetowej. Napotkaliśmy na swojej drodze różne założenia i wymagania i sprostaliśmy im.

Budowa stron internetowych

Budowa stron internetowych to prowadzimy osobiście. Nie zlecamy tego zewnętrznym firmą czy freelancerom. Mamy pełną kontrolę i wiedzę na temat prowadzonych prac, problemów oraz statusu zadań. Wieloletnie doświadczenie i wiedza

5/5 - (55 votes)