projektowanie
wizytówek

Wizytówki muszą robić świetne pierwsze wrażenie. Tworząc własne, spersonalizowane wizytówki z pomocą naszego grafika komputerowego, uzyskasz właśnie taki efekt. Nasze projekty wizytówek ułatwiają uzyskanie profesjonalnej jakości wizytówek bez wydawania kosmicznych pieniędzy. Wybierz preferowany kształt i krawędzie, a następnie skup uwagę na swojej marce, zlecając projekt, który odzwierciedla Twój styl i branżę. Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektowaniu. Nasze wizytówki są drukowane na wysokiej jakości papierach najwyższej jakości atramentami. Jeśli masz już gotowy projekt wizytówki lub po prostu potrzebujesz wyceny, napisz do nas już dziś!

Projektowanie wizytówek
Portfolio

Wizytówka – skuteczne narzędzie biznesowe

Wizytówki to wciąż jedno z najskuteczniejszych narzędzi do rozwijania swojego biznesu. Niezależnie od tego, czy rozwijasz swój biznes, czy zaczynasz od zera, uzyskanie profesjonalnie zaprojektowanej wizytówki jest koniecznością. Możemy Ci w tym pomóc. Nasz zespół jest doświadczony w projektowaniu wizytówek, które będą najlepiej pasować do Twoich potrzeb i stylu. Rozumiemy, jak ważne jest, aby mieć skuteczne narzędzie do rozwoju firmy, dlatego zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z ich produktów końcowych. Jesteśmy dumni z naszej pracy i upewniamy się, że jesteś zadowolony z końcowego produktu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy projekcie, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

zobacz
nasze realizacje

Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce firmowej?

Na wizytówce powinny znaleźć się przede wszystkim nazwa oraz logo firmy. Warto również opracować krótkie i chwytliwe motto lub hasło, które będzie informować o głównym zakresie działalności marki. Dobre wrażenie robią wizytówki osobowe, na których znajduje się imię i nazwisko właściciela firmy lub pracownika, który dąży do pozyskania nowych klientów. Wśród kluczowych informacji nie może zabraknąć również danych adresowych oraz kontaktowych. Dodatkowo warto pamiętać, że wizytówki są często wykorzystywane jako materiał promocyjny. Dlatego też powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągały uwagę i tworzyły zainteresowanie firmą. Jeżeli nie wiesz jak zaprojektować wizytówkę, napisz do nas!

Portfolio

ZATRZYMAJ SIĘ!

Szanujemy cenny czas naszych klientów przy wycenie projektów, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza wycen projektów.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Napisz do nas
Portfolio

Masz już pomysł na projekt wizytówki i zastanawiasz się, czy kreator wizytówek online to dobry pomysł?

Kreator wizytówek to usługa internetowa, która kusi obietnicami stworzenia wizytówki online w łatwy sposób, szybko i tanio. Daje możliwość wyboru różnych elementów graficznych czy gotowe szablony. Brzmi obiecująco. Jednak warto pamiętać o tym, że nie mamy wielkiego wpływu na to, jak ostatecznie będzie wyglądał wydruk wizytówek – czy wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyłeś, czy kolory w druku wyjdą takie, jak na projekcie na ekranie, czy elementy graficznie nie powtórzą się na wizytówkach innych firm.

Jeśli jednak nie chcesz ryzykować, możesz przesłać nam własny projekt, a my zadbamy, aby ostatecznie wyglądał profesjonalnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Drukujemy wizytówki dla różnych branż. Dbamy o to, by miały odpowiedni format, nie korzystamy z gotowych szablonów, zawsze tworzymy projekt od podstaw, abyś mógł się wyróżnić na tle konkurencji. U nas w prosty sposób otrzymasz własne wizytówki, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale i Twoich przyszłych klientów. Nie ryzykuj i wybierz profesjonalne studio graficzne, gdzie stworzysz własną wizytówkę razem z doświadczonym grafikiem.

Projektowanie wizytówek – jaka powinna być wizytówka firmowa?

Wizytówka powinna być prosta i estetyczna, a także spójna z kompleksową identyfikacją firmy. Ważny jest zatem dobór odpowiedniej kolorystyki. Jako profesjonalne studio graficzne Opole, dysponujemy dużym doświadczeniem i stale poszerzamy naszą wiedzę na temat aktualnych trendów w świecie biznesu. Godna uwagi wizytówka Twojej firmy powinna być atrakcyjna wizualnie oraz oryginalna. Tylko w ten sposób przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Kluczowym atutem jest jednak przejrzystość i przemyślane ukazanie najważniejszych informacji.

Portfolio
Portfolio

Tworzenie wizytówek dla najbardziej wymagających klientów to nasza specjalność! Nie boimy się kreatywnych wyzwań. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy projekt, który pokaże Ciebie i Twoją firmę w najlepszym świetle. Zrobimy co w naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz szybki kontakt. U nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz – wizytówkę idealną! Zaprojektuj wizytówki właśnie z nami! Profesjonalne projektowanie wizytówek Niezależnie od tego, czy jesteś w świecie korporacji, czy jesteś właścicielem małej firmy, musisz zrobić dobre wrażenie. Profesjonalnie wyglądająca wizytówka jest jednym z najlepszych sposobów. Ale jak można zaprojektować własne wizytówki?

Jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu graficznym, może to być trudne zadanie. I tu właśnie pojawiamy się my! Możemy pomóc Ci stworzyć profesjonalny projekt wizytówki, który zostanie zauważony przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Po wykonaniu projektu, klient dostaje od nas kilka wizualizacji wydruku wizytówki i ma możliwość zgłoszenia swoich sugestii. To u nas standard, gdyż zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta. Dopiero po ostatecznej akceptacji, projekt wizytówki trafia do druku, a następnie w Twoje ręce! Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w projektowaniu wizytówek i jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt w każdej chwili! Wizytówki – Studio Graficzne – C–OLOR

Portfolio

Projektowanie wizytówek – FAQ

Jak gruba jest wizytówka?

Grubość wizytówki mierzona jest zwykle w gramie na metr kwadratowy papieru. Im wyższa gramatura, tym grubsza karta. Standardowa grubość wizytówki z wykorzystaniem papieru kredowego to 350 g/m2.

Jak szybko mogę otrzymać projekt wizytówki?

Projekt wizytówki dwustronnej trwa zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Warunkiem jest przesłanie wszystkich niezbędnych informacji, które mają się znaleźć na wizytówce firmowej.

Jak wybrać układ wizytówki?

Tradycyjnie szablony wizytówek mają układ poziomy, ale jeśli szukasz innego, nowoczesnego stylu, możemy zaprojektować również wizytówki pionowe. Zaprojektuj wizytówki z nami, a Twoi potencjalni klienci nie będą mogli oderwać od nich wzroku!

Ile kosztują wizytówki?

Cena standardowej wizytówki zależy od projektu, rodzaju papieru i liczby użytych kolorów. W naszej pracy używamy tylko wysokiej jakości produktów i materiałów, więc możesz być pewien, że otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

5/5 - (53 votes)