o nas

Cześć! C-OLOR – Studio Graficzne to wysoka jakość, profesjonalizm i ponadczasowe projekty! Łączymy złote zasady sztuki projektowania z nowoczesnymi trendami i technologiami. Kreujemy, projektujemy i tworzymy z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych Klientów. Proponujemy odważne rozwiązania i design, który zapada w pamięć.

O nas

Małgorzata Łabędź-Król

Absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych w specjalizacji Projektowanie Graficzne i Nowe Media na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Zdobywała doświadczenie w studiach graficznych i agencjach reklamowych tworząc infografiki, animacje, identyfikacje wizualne oraz projekty stron internetowych. Brała udział w wystawach w kraju i za granicą m. in. w Stanach Zjednoczonych – Illinois, Niemczech – Drezno, Ukraina – Lwiw, Czechy – Bílá Voda, Praha. W studiu graficznym C-OLOR zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

Bartłomiej Król

Od ponad 10 lat tworzy strony internetowe jako Frontend Developer a od ostatnich 5 specjalizuje się jako WordPress Developer. Zdobywał doświadczenie tworząc swoje pierwsze strony internetowe w technologii FLASH, HTML, Joomla!, PrestaShop oraz WordPress. Aktualnie w studiu graficznym C-OLOR odpowiada za budowę, obsługę i wdrażanie stron i sklepów internetowych.

5/5 - (53 votes)