NAWI Design

Przygotowując logo dla marki Nawi Design kierowaliśmy się głównie aspektem tematycznym, który jest wyjątkowy. Piwniczki ogrodowe z laminatu są bardzo specyficzną tematyką, jednakże dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

NAWI Design

W pierwszej kolejności skupiliśmy się na elemencie głównym, który miał na celu zwrócić uwagę na tematykę. Logo postanowiliśmy ściśle powiązać tematycznie z piwniczkami ogrodowymi, co nie było łatwe, choć my akurat uwielbiamy wyzwania podczas realizacji projektów graficznych.

Skutkiem tego przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne dla oka, zwracające na siebie uwagę, aczkolwiek klasyczne logo dla marki Nawi Design, która także zajmuje się bardzo charakterystycznym zakresem usług. Dzięki temu mogliśmy idealnie wplątać główny obiekt logotypu zarówno do nazwy jak i samego koloru strony internetowej.

Dziś prezentujemy dumnie logo, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez właścicieli i które staje się jasnym punktem marketingowym dla tej marki. Nasze logo pozwoliło wpłynąć pozytywnie na rozpoznawalność marki z czego bardzo się cieszymy i życzymy sukcesów!