Projekt i wydruk

Kalendarze piramidka 2021 Opole

Kalendarz w kształcie piramidki to najpopularniejszy kalendarz biurkowy. Zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie, jest przejrzysty i bardzo praktyczny. Pozwala również robić drobne notatki oraz zapisywać terminy. To popularny gadżet reklamowy, który można użyć w celu wyposażenia biura, a także jako upominek dla klientów.

Projekt takiego kalendarza jest bardzo prosty. Na piramidce znajduje się spersonalizowana grafika wraz z reklamą. Na piramidce naklejone są kartki z kolejnymi miesiącami roku. Standardowo, kalendarium jest dostępne w kolorystyce czarno-czerwonej, ale istnieje możliwość dostosowania kolorów do identyfikacji wizualnej firmy. Aby uzyskać bardziej ekskluzywną dekorację, kalendarz piramidka może zostać wyposażony w dodatkowe folie ozdobne.

Nasza drukarnia z przyjemnością podejmie się wydruku kalendarzy piramidek dla Państwa firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby projekt był w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Wyprodukowane kalendarze wysyłamy w szczelnej i dobrze zabezpieczonej paczce.

Od nakładu 200szt, projekt kalendarza za 1zł

Wysyłka gratis!

Parametry produktu

Format: 228 x 119 mm (po złożeniu
Podłoże: Karton 300g
Rodzaj: Klejony
Kalendarium: 3-miesięczne, 104 x 110 mm
Kolorystyka: czerwono – czarne
Czas realizacji: Od 5 do 10 dni roboczych

Kalendarz piramidka
Uzyskaj darmową ofertę

Wyślij do Nas zapytanie ofertowe

  Wybierz specyfikację

  Posiadasz projekt graficzny kalendarza?
  Nakład:
  Kalendarze 2021

  Zobacz również

  Kalendarze trójdzielne STANDARD
  Kalendarze czterodzielne MAXI
  Kalendarze trójdzielne MAXI
  Zaprojektuj z Nami! kliknij