teczki firmowe
i ofertowe

Teczki firmowe stanowią produkt przeznaczonych do przechowywania oraz przenoszenia dokumentów i materiałów reklamowych związanych z działalnością Państwa firmy. Są niezwykle istotne przy wszelkich prezentacjach, a także biznesowych spotkaniach z klientami oraz kontrahentami. Nasza agencja reklamowa Opole zajmuje się projektem oraz produkcją spersonalizowanych teczek firmowych, które pomogą w budowaniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.

Teczki firmowe i ofertowe
Portfolio

Czym charakteryzuje się profesjonalna teczka firmowa?

Przede wszystkim jest spójna z wiodącą identyfikacją wizualną firmy. Prezentuje te same barwy, logotyp oraz nazwę. Może również posiadać krótkie motto lub hasło związane z wizją Państwa firmy. Ich głównym atutem powinna być wysoka estetyka oraz atrakcyjność dla oka. Chodzi o to, aby klient lub partner biznesowy miał świadomość, że jesteśmy doskonale przygotowani do spotkania i zwracamy uwagę na najmniejsze detale.

zobacz
nasze realizacje

Teczki ofertowe Opole

Profesjonalne teczki ofertowe Opole to bardzo funkcjonalny element reklamowy. Służą do przechowywania dokumentów, a także do przenoszenia ważnych materiałów reklamowych, które chcemy zademonstrować klientom. Po sfinalizowaniu umowy, teczkę z kompletem dokumentów oraz kopią umowy przekażemy naszemu klientowi. To mały gest, ale świadczy o dużym profesjonalizmie i trosce o wygodę klientów. Dlatego też, firmy zajmujące się bezpośrednią współpracą z klientem powinny zadbać o odpowiedni zapas estetycznych teczek firmowych.

Nasza pracownia dysponuje bardzo wszechstronną ofertą teczek firmowych. Proponujemy teczki skoroszytowe, ofertowe (z grzebieniem lub gumką), a także teczki z kieszonką na wizytówkę. Nasza drukarnia Opole projektuje i produkuje teczki w formatach A4 oraz A5. W procesie tworzenia spersonalizowanych projektów dokładnie zapoznajemy się z ofertą Państwa firmy, dzięki czemu, stworzone teczki firmowe są spójne z identyfikacją wizualną oraz zakresem działalności. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

ZATRZYMAJ SIĘ!

Szanujemy cenny czas naszych klientów przy wycenie projektów, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza wycen projektów.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Napisz do nas

Rate this page