Postaw na wizerunek Twojej firmy!

Teczki firmowe i ofertowe Opole

Identyfikacja wizualna dla Mercur Group i Eurpex

Teczki firmowe – funkcjonalna forma reklamy dla Twojej firmy

Teczki stanowią produkt przeznaczonych do przechowywania oraz przenoszenia dokumentów i materiałów reklamowych związanych z działalnością Państwa firmy. Są niezwykle istotne przy wszelkich prezentacjach, a także biznesowych spotkaniach z klientami oraz kontrahentami. Nasza agencja reklamowa Opole zajmuje się projektem oraz produkcją spersonalizowanych teczek firmowych, które pomogą w budowaniu pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.

Identyfikacja wizualna dla Knopek Meble
Teczki firmowe dla Knopek Meble
Identyfikacja wizualna dla NAWI Solutions
Teczki firmowe dla NAWI Solutions

Czym charakteryzuje się profesjonalna teczka firmowa?

Przede wszystkim jest spójna z wiodącą identyfikacją wizualną firmy. Prezentuje te same barwy, logotyp oraz nazwę. Może również posiadać krótkie motto lub hasło związane z wizją Państwa firmy. Ich głównym atutem powinna być wysoka estetyka oraz atrakcyjność dla oka. Chodzi o to, aby klient lub partner biznesowy miał świadomość, że jesteśmy doskonale przygotowani do spotkania i zwracamy uwagę na najmniejsze detale.

Identyfikacja wizualna dla Mercur Group i Eurpex
Teczki firmowe dla Mercur Group i Eurpex
Identyfikacja wizualna dla PoolsFACTORY
Teczki firmowe dla PoolsFACTORY

Teczki ofertowe Opole

Profesjonalne teczki ofertowe Opole to bardzo funkcjonalny element reklamowy. Służą do przechowywania dokumentów, a także do przenoszenia ważnych materiałów reklamowych, które chcemy zademonstrować klientom. Po sfinalizowaniu umowy, teczkę z kompletem dokumentów oraz kopią umowy przekażemy naszemu klientowi. To mały gest, ale świadczy o dużym profesjonalizmie i trosce o wygodę klientów. Dlatego też, firmy zajmujące się bezpośrednią współpracą z klientem powinny zadbać o odpowiedni zapas estetycznych teczek firmowych.

Identyfikacja wizualna dla SodaRen
Teczki firmowe dla SodaRen
Identyfikacja wizualna dla biura rachunkowego
Teczki firmowe dla biura rachunkowego

Nasza pracownia dysponuje bardzo wszechstronną ofertą teczek firmowych. Proponujemy teczki skoroszytowe, ofertowe (z grzebieniem lub gumką), a także teczki z kieszonką na wizytówkę. Nasza drukarnia Opole projektuje i produkuje teczki w formatach A4 oraz A5. W procesie tworzenia spersonalizowanych projektów dokładnie zapoznajemy się z ofertą Państwa firmy, dzięki czemu, stworzone teczki firmowe są spójne z identyfikacją wizualną oraz zakresem działalności. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Zaprojektuj z Nami! kliknij