Studio graficzne COLOR

Projektowanie graficzne

Studio Graficzne C-OLOR z Opola tworzą osoby z pasją do projektowania graficznego, dzięki czemu możesz powierzyć zaprojektowanie najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej Twojej marki właśnie Nam. Bezpośrednia praca z grafikiem otworzy nowe możliwości współpracy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i doświadczenie w projektowaniu graficznym jak również terminowość wykonywanych projektów.

Wiedza, doświadczenie i styl, w którym projektujemy przekonał już nie jedną osobę, czego efektem jest bogate portfolio zawierające projekty logo, katalogów produktowych, opakowań, produktów i wiele innych.

Wejdź i sprawdź jak możesz zaprojektować z nami dobry DESING nie wychodząc z domu.

Pokaż się w sieci

Strony internetowe

Strona internetowa to nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa. Dzięki niej możemy dotrzeć do potencjalnego Klienta oraz przedstawić swoje produkty lub zakres działalności. Obecnie zauważamy trend przenoszenia sprzedaży do internetu, a co za tym idzie? - Projektowanie i budowę stron internetowych zgodnie ze standardami SEO oraz proces pozycjonowania stron internetowych dla lepszej widoczności w sieci.

Wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz śledzenie trendów, pozwala na dostosowywanie projektów stron www do potrzeb Klienta. Nie stawiamy na półśrodki i zewnętrzne firmy, dlatego masz pewność, że od początku do końca pracujesz bezpośrednio z osobami, które znają się na swojej pracy. Całą ofertę uzupełnia pozycjonowanie stron internetowych Opole, które dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta.

Nie opieramy Swojej pracy na zewnętrznych firmach czy freelancerach. U Nas nie ma półśrodków, wszystkim zajmujemy się osobiście!

Materiały reklamowe

Agencja Reklamowa

Czy Studio Graficzne może być Agencją Reklamową? Zdecdowanie TAK! Ale czy każda Agencja Reklamowa jest dobrym studiem GRAFICZNYM?

Nasze Studio Graficzne posiada wszystkie elementy typowej Agencji Reklamowej. To sprawia, że możemy zaoferować kompleksową obsługę Klienta w zakresie materiałów reklamowych. Zaprojektujemy wizytówki, ulotki, katalogi oraz kompleksowo zajmiemy się wydrukiem.

Czy Studio Graficzne może być Agencją Reklamową? Zdecdowanie TAK! Ale czy każda Agencja Reklamowa jest dobrym studiem GRAFICZNYM?

Wysoka jakość wydruków

Poligrafia

Wydruki nisko i wysoko nakładowe uzupełniają naszą kompleksową obsługę w zakresie materiałów reklamowych. Wydruk ulotek jednostronnych lub dwustronnych jak również wizytówek zwykłych i z uszlachetnieniami. Wszystkie materiały poligraficzne realizujemy na zasadzie DOOR TO DOOR, dlatego nie musisz się martwić o odbiór swoich materiałów reklamowych.

Przyjmujemy zlecenia na wydruki niestandardowe jak również przygotowujemy pliki do druku. Dobieramy odpowiednie papiery i uszlachetnienia w zależności od rodzaju projektu i potrzeb Klienta.

Działamy od projektu do wydruku. Przekonaj się.