Napisz do Nas!

Projekty materiałów okolicznościowych Opole

Identyfikacja wizualna dla biura rachunkowego

Materiały okolicznościowe – wysoka jakość druku na każdą okazję

Możemy pochwalić się bardzo zróżnicowanym i owocnym portfolio. Nasza pracownia jest otwarta na nowe wyzwania i często podejmuje się ciekawych, niestandardowych zadań. Naszym klientom możemy zaoferować oryginalne materiały okolicznościowe, niezbędne przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Projektujemy zaproszenia, dyplomy, podziękowania, plakaty, a także materiały, które można wręczyć uczestnikom wydarzenia jako drobny upominek.

Identyfikacja wizualna dla Mercur Group i Eurpex
Identyfikacja wizualna dla biura rachunkowego

Głównym zadaniem materiałów okolicznościowych jest dotarcie do grupy docelowej i zachęcenie do wzięcia udziału w wydarzeniu. Mieliśmy okazję współpracować z dużymi agencjami eventowymi, artystami, galeriami, a także firmami zajmującymi się szkoleniami. Profesjonalne plakaty Opole powinny odznaczać się przejrzystością, a zarazem, muszą mieć w sobie coś, co zwróci uwagę potencjalnych odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas materiały były spójne z promowanym wydarzeniem okolicznościowym.

Nasza drukarnia Opole współpracuje również z prywatnymi osobami stojącymi w obliczu organizacji ważnego wydarzenia, np. ślubu i wesela. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Z przyjemnością zajmiemy się zarówno graficznym projektem materiałów, jak również ich wydrukiem w najwyższej jakości. Nasza oferta odznacza się możliwością drukowania na dowolnych powierzchniach oraz w różnorodnych formatach.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji reklamowej? Ponieważ dysponujemy doświadczoną kadrą projektantów, a także nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wysoką jakość druku. Współpraca z naszą pracownią cechuje się serdeczną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta. Jeśli szukacie Państwo zaufanego miejsca, w którym można zrealizować dowolne materiały okolicznościowe, nasza agencja jest dobrym wyborem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza.

Zaprojektuj z Nami! kliknij