Skip to main content

Projektowanie wizytówek musi robić świetne pierwsze wrażenie. Tworząc własne, spersonalizowane wizytówki z pomocą naszego grafika komputerowego. Nasze projekty wizytówek ułatwiają uzyskanie profesjonalnej jakości wizytówek bez wydawania kosmicznych pieniędzy. Wybierz preferowany kształt i krawędzie, a następnie skup uwagę na swojej marce, zlecając projekt, który odzwierciedla Twój styl i branżę. Skorzystaj z naszego doświadczenia do projektowania. Nasze wizytówki są drukowane na wysokiej jakości papierach z najwyższej jakości atramentami. Jeśli masz już gotowy projekt wizytówki lub po prostu potrzebujesz wyceny napisz do nas już dziś!

Projektowanie wizytówek – FAQ

Jak gruba jest wizytówka?

Grubość wizytówki mierzona jest zwykle w gramie na metr kwadratowy papieru. Im wyższa gramatura, tym grubsza karta. Standardowa grubość wizytówki z wykorzystaniem papieru kredowego to 350 g/m2.

Jak szybko mogę otrzymać projekt wizytówki?

Projekt wizytówki dwustronnej trwa zazwyczaj od 2-3 dni roboczych. Warunkiem jest przesłanie wszystkich niezbędnych informacji, które mają się znaleźć na wizytówce firmowej.

Jak wybrać układ wizytówki?

Tradycyjnie projekty wizytówek mają układ poziomy, ale jeśli szukasz innego, nowoczesnego stylu, możemy zaprojektować również wizytówki pionowe.

Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce firmowej?

Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce firmowej? Przede wszystkim nazwa oraz logo firmy. Warto również opracować krótkie i chwytliwe motto lub hasło, które będzie informować o głównym zakresie działalności firmy. Dobre wrażenie robią wizytówki osobowe, na których znajduje się imię i nazwisko właściciela firmy lub pracownika, który dąży do pozyskania nowych klientów. Wśród kluczowych informacji nie może zabraknąć również danych adresowych oraz kontaktowych.

Jaka powinna być wizytówka firmowa?

Wizytówka powinna być prosta i estetyczna, a także spójna z kompleksową identyfikacją firmy. Ważny jest zatem dobór odpowiedniej kolorystyki. Jako profesjonalne studio graficzne Opole, dysponujemy dużym doświadczeniem i stale poszerzamy naszą wiedzę na temat aktualnych trendów w świecie biznesu. Godna uwagi wizytówka powinna być atrakcyjna wizualnie oraz oryginalna. Tylko w ten sposób przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Kluczowym atutem jest jednak przejrzystość i przemyślane ukazanie najważniejszych informacji.