TODO Socks

Todo Socks to firma zajmująca się produkcją skarpetek słynących z różnorodnego i kolorowego wzornictwa. Nasz zespół miał przyjemność zaprojektować i stworzyć logo, które obecnie dumnie reprezentuje wszystkie produkty stworzone przez Todo Socks.

TODO Socks

Stworzenie właściwego i trafionego logo to niezwykle trudne i odpowiedzialne zajęcie. Dobre logo powinno być proste w formie, chwytliwe, a jednocześnie spójne z wizją reprezentowaną przez markę. Todo Socks posiada w swojej ofercie oryginalne skarpetki, w których liczy się ciekawy wzór oraz żywa kolorystyka. Tym kierowaliśmy się przy projektowaniu logotypu. Uśmiechnięte ikona świetnie wpisuje się w logo firmy, która tworzy skarpetki dla osób z dystansem i poczuciem humoru.

Jak twierdzi producent, marka Todo Socks jest adresowana do wszystkich, niepoprawnych optymistów. Podczas projektowania logo skupiliśmy się na pozytywnym przesłaniu, adekwatnym do głównej misji firmy Todo Socks. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz projekt sprostał oczekiwaniom klienta i sygnuje obecnie humorystyczne i zabawne skarpetki Todo Socks.