Skip to main content

Nasze studio graficzne jest otwarte na różnorodne wyzwania i chętnie współpracuje nie tylko z firmami, ale również eventami. Na początku 2020 roku mieliśmy okazję projektować plakat oraz zaproszenia na wernisaż „Spojrzenia” autorstwa Beaty Tarnowskiej oraz Krzysztofa Tarnowskiego. Nie po raz pierwszy mieliśmy okazję tworzyć plakat zachęcający do odwiedzenia wystawy pani Beaty.

Kierując się tematyką wernisażu, postanowiliśmy stworzyć projekt bardzo prosty, który przykuwałby uwagę oraz zachęcał do zapoznania się ze szczegółami. W centralnej części plakatu znajduje się tytuł wystawy wraz z prostym logotypem w różnych odcieniach koloru niebieskiego oraz szarości. Niżej widnieją imiona i nazwiska autorów.

Mniejszym drukiem na dole plakatu zawarliśmy informacje o dacie wydarzenia, a także o miejscu wystawy. Jest to zabieg celowy. Plakat ma zachęcić potencjalnego miłośnika sztuki do tego, aby podejść bliżej i zapoznać się szczegółami wydarzenia. Nawiązując do tytułu wernisażu, zrobiliśmy wszystko, aby przyciągnąć zaciekawione spojrzenia.