PoolsFACTORY

Identyfikacja wizualna to podstawowe działanie marketingowe wszystkich firm wkraczających na rynek. To budowanie spójnej, profesjonalnej i godnej zaufania marki. Realizując rebranding identyfikacji wizualnej dla firmy Poolsfactory zajęliśmy się uproszczeniem obecnego logo oraz projektami m.in stron internetowych, wizytówek oraz pozostałych materiałów reklamowych.

PoolsFACTORY

Poolsfactory to firma zajmująca się produkcją basenów. Wybór wiodących barw padł zatem na niebieski, który nawiązuje bezpośrednie skojarzenia z wodą, jak również z bielą, która wprowadza harmonię oraz porządek. Na stronie i wizytówkach nie brakuje również granatu, który jest utożsamiany ze współczesnym kolorem biznesu. Odcienie jasnego błękitu i morskiej barwy wykorzystaliśmy w tworzeniu logotypu firmy. 

Jesteśmy bardzo dumni z pracy wykonanej podczas identyfikacji wizualnej Poolsfactory. Wiemy, jak odpowiedzialny jest ten proces oraz jak wielki wpływ ma na reprezentację firmy. Widząc imponujący efekt końcowy jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z włożonego wysiłku.