NAWI Solutions

Bardzo pozytywnie wspominamy współpracę z firmą NAWI Solutions, dla której mieliśmy okazję przygotować nową stronę internetową, a także odświeżyć identyfikację wizualną, tak, aby była ona bardziej spójna z działalnością firmy. 

NAWI Solutions

NAWI Solutions to znana firma zajmująca się produkcją laminatu. Zgodnie z życzeniem klienta, zachowaliśmy intensywne kolory, które od samego początku były obecne w logotypie firmy. Nowoczesna strona internetowa stawia przede wszystkim na praktyczność. Ma informować o pełnym zakresie oferty, stosowanej technologii, a także o historii produktów z laminatu.

Producent słynie z terminowości oraz pełnego profesjonalizmu. W związku z tym, w procesie tworzenia projektu staraliśmy się oddać dużą dynamikę, ale również elastyczność oferty. W ramach współpracy Z NAWI Solutions, stworzyliśmy nową stronę internetową, katalog firmowy, a także wizytówki firmy. Współpraca z tak dużymi producentami jest dla nas dużą przyjemnością i świadczy o zaufaniu klientów w stosunku do naszej marki.