Oferta

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o nas.
Zobaczysz jak powstają nasze projekty.

Kalendarze na 2020 rok

Kalendarze na 2020 rok z własną grafiką Opole

Kalendarze książkowe to gadżety, które przydają się każdemu. Choć wydawałoby się, że w dobie wszędobylskich komputerów, tabletów i smartfonów mało kto ich używa, one wciąż bronią swojej pozycji. Kalendarz z notatnikiem nie zawodzi – nie usunie danych i nie zawiesi się w najmniej odpowiednim momencie. Tak samo dobrze sprawdzi się książkowy kalendarz szkolny – codzienne śledzenie obowiązków pomoże o wszystkim pamiętać, a taki terminarz–kalendarz doda nieco powagi!

Ulotki

Ulotki DL A3 A4 A5 A6 A7 Opole

Twoja branża to handel lub usługi? Zainwestuj w druk ulotek! Nie wydasz prawie nic, ponieważ drukarnia internetowa oferuje wyjątkowo tanie ulotki, bezpłatną przesyłkę, a do tego błyskawiczną realizację zlecenia. Zyski z dystrybucji ulotek są nie do przecenienia: zainteresowani ofertą klienci to bezcenna wartość w każdym biznesie. Ulotki drukujemy przede wszystkim na kartonie kredowym i papierze offsetowym, ale także na ekologicznym, wyprodukowanym w 100% papierze barwionym w masie i gładzonym maszynowo. W zakładce Druk Cyfrowy znajdziesz ponadto takie podłoża, jak transparentne tworzywo plastikowe oraz wyjątkowy papier EnDuro, który nie przemaka i nie rozrywa się. Formaty od A3 do A6, możliwość druku z wykorzystaniem farby w kolorze białym.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy Opole

Reklama wizualna jest skuteczna wtedy, gdy przyciąga uwagę, a nic nie przyciąga jej lepiej niż ciekawy projekt w druku wielkoformatowym. Dzięki takiej formie reklamy możesz wyeksponować zarówno obraz jak i tekst, będący np. sloganem reklamowym. Żadna reklama nie przebija się w przestrzeni publicznej tak dobrze, jak druk wielkoformatowy. Taki druk jest przede wszystkim trwały, odporny na czynniki atmosferyczne, przystosowany specjalnie do reklam outdoorowych. W ofercie posiadamy rozwijane rollupy, które są często wykorzystywane na targach czy prezentacjach. Dużą popularnością cieszą się folie samoprzylepne, służące choćby do oklejania witryn sklepowych. Klienci niezmiennym zainteresowaniem darzą klasyczne banery, które od wielu lat są najpopularniejszą formą reklamy outdoorowej. Coraz większe zainteresowanie wzbudzają tzw. cityboardy, które drukuje się na materiale typu blueback.

Identyfikacja wizualna firm

Identyfikacja wizualna firm

Elementy identyfikacji wizualnej, to nie tylko logo wraz ze stroną internetową firmy, ale przede wszystkim kolorystyka, charakterystyczny wystrój wnętrz, wygląd produktów oraz ich opakowaj jak również szata zewnętrzna materiałów promocyjnych - innymi słowy gadżetów firmowych.
Logo wraz z księgą znaku, strona internetowa, wizytówki, papier firmowy, koperty firmowe

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe Opole

Gadżety reklamowe to świetne uzupełnienie drobiazgów dla Twoich klientów. Świetnie podkreślą widoczność Twojej firmy w regionie. Mogą być użyte jako gadżet do zakupów klientów. Torby reklamowe. Smycze na szyję. Bombki. Kubki. Długopisy.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM