Kalendarz piramidka

Kalendarz piramidka to najpopularniejszy kalendarz biurkowy. Zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie, jest przejrzysty i bardzo praktyczny. Pozwala również robić drobne notatki oraz zapisywać terminy. To popularny gadżet reklamowy, który można użyć w celu wyposażenia biura, a także jako upominek dla klientów.

Projekt takiego kalendarza jest bardzo prosty. Na piramidce znajduje się spersonalizowana grafika wraz z reklamą. Na piramidce naklejone są kartki z kolejnymi miesiącami roku. Standardowo, kalendarium jest dostępne w kolorystyce czarno-czerwonej, ale istnieje możliwość dostosowania kolorów do identyfikacji wizualnej firmy. Aby uzyskać bardziej ekskluzywną dekorację, kalendarz piramidka może zostać wyposażony w dodatkowe folie ozdobne.

Nasza drukarnia z przyjemnością podejmie się wydruku kalendarzy piramidek dla Państwa firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby projekt był w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Wyprodukowane kalendarze wysyłamy w szczelnej i dobrze zabezpieczonej paczce.